Sık Sorulanlar

Sizlere aşağıda sık sorduğunuz soruları cevaplamaya çalıştım yeni sorularınızı whatsapp veya instagramda yazabilirsiniz.
+Anadolu ateşi dans okulunda ne dersi veriyorsunuz?
-Anadolu ateşi dans okulunda benimle birlikte halkoyunu, modern dans, bale eğitmenleri ile birlikte çalışıyoruz Anadolu ateşinin büyük takımlarının halkoyunu repertuarlarını sizlere diğer öğretmenlerimiz veriyor ben ise modernize edilmiş show dansları, hiphop, break dance dersi veriyorum.

+Dansanat dans okulu sizin mi ?
– Dansanat dans okulu Hakan çelik’indir ben uzun süre ERAY dans ile çalıştıktan sonra DANSANAT dans okulu ile çalışmaya devam ettim ve ediyorum.

+Hangi dansı yapmalıyım?
– Size önerim şu olacak sizler araştırma yaparak sizi içerisine çeken dansı yapmalısınız ama bu yapmak değil en başta denemek olmalıdır. Kimse yeteneksiz değildir sadece öğrenme zamanı değişiktir. Herkes zamanla öğrenebilir öğrenmekten kastım hayatınızdaki bir parça haline getirmek istiyorsanız ilk once deneyin ve onunla vakit geçirin.

+ Eğitmen belgeniz varmı ?
– Evet eğitmen belgelerim mevcuttur ve aktif dans hayatıma devam ediyorum.

+Kaç yaşındasınız ?
-1985 liyim 2000 yılından bu yana dans ediyorum.

+Kadın stilinide siz mi gösteriyorsunuz ?
– Kadın stili high heels dersinide ben veriyorum asistanım Ezgi Selma Tok ile birlikte vermekteyim. Street jazz dersine topuklu ayakkabı ile katılıyorsunuz.

+Topuklu ayakkabı giyiyormusunuz ?
– Tarzım olmadığı için giymiyorum fakat teknik ogretince gerekli formu yakalıyorsunuz çok gerekirse giyerim.

+